На Рівненщині учні долучаються до флешмобу #TrashtgChallenge (Фото)
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 25 Березня, 2019 о 15:16
18.06.2026
10:44:03
На Рівненщині активно прибирають сміття. Учні та вчителі Новолюбомирського ліцею долучилися до флешмобу #TrashtgChallenge.
Учасники заходу переконані, що подібні акції просто необхідні. Причому, не заради фото в соцмережах, а для розуміння, що чистота навколишнього середовища залежить від нас самих!
«Дякую учням і вчителям ліцею за їх ініціативність. Це дуже класно, коли з дитинства ми закладаємо дітям важливість чистоти навколишнього середовища, – наголосив голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов. – Запрошую усіх мешканців ОТГ продовжити цей позитивний флешмоб. Зробимо нашу громаду чистою!».
За матеріалами http://olek-otg.com.ua
22:09, 17 Червня, 2026
09:12, 17 Червня, 2026
11:12, 16 Червня, 2026