На Рівненщині учні долучаються до флешмобу #TrashtgChallenge (Фото)
На Рівненщині активно прибирають сміття. Учні та вчителі Новолюбомирського ліцею долучилися до флешмобу #TrashtgChallenge.
Учасники заходу переконані, що подібні акції просто необхідні. Причому, не заради фото в соцмережах, а для розуміння, що чистота навколишнього середовища залежить від нас самих!
«Дякую учням і вчителям ліцею за їх ініціативність. Це дуже класно, коли з дитинства ми закладаємо дітям важливість чистоти навколишнього середовища, – наголосив голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов. – Запрошую усіх мешканців ОТГ продовжити цей позитивний флешмоб. Зробимо нашу громаду чистою!».
За матеріалами http://olek-otg.com.ua
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Останні новини:
- Загинув у 2023-му: Рівне попрощається із Захисником, який поліг на війні
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка