Спостерігачі Європейської мережі «ENEMO» спілкувалися з рівненськими поліцейськими

27 березня довгострокові спостерігачі Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами «ENEMO» Пауло Ферреіра і Драган Нікодієвіч зустрілися із керівництвом поліції Сарненщини.

Т.в.о. начальника Сарненського відділу поліції Руслан Яковчук і начальник сектору превенції Юрій Яблонський окреслили іноземним спостерігачам план заходів у забезпеченні публічної безпеки та порядку поліцейськими на дільницях напередодні виборів і в день голосування.

Крім того, як зауважив Руслан Яковчук, передвиборча кампанія у Сарненському районі триває без грубих правопорушень. На сьогодні до відділу поліції надійшло чотири повідомлення, пов’язаних із розміщенням передвиборчої агітації без вихідних даних. За усіма фактами складені та скеровані на розгляд суду адміністративні матеріали за статтею 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У цілому ж поліція області отримала 86 повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом. За результатами перевірки складено 26 протоколів про вчинені адмінправопорушення щодо розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації без вихідних даних, порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів та дрібне хуліганство. Також тривають досудові розслідування у трьох кримінальних провадженнях, пов’язаних із виборчим процесом.

За матеріалами відділу комунікації поліції Рівненської області.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Відділ комунікації поліції Рівненської області