На Рівненщині відкрили ще дві амбулаторії

29.03.2019 06:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Одразу дві нові сучасні амбулаторії запрацювали в Рівненській області - в селах Повча на Дубенщині та Боремель Демидівського району.

Обидві амбулаторії побудовані за типовим проектом Мінрегіонбуду. Тут є кабінет лікаря, кімната персоналу, стерилізаційна, процедурна.

І не лише. Амбулаторії мають житло для лікаря, а це прекрасна мотивація для кваліфікованого персоналу працювати у селі. Важливим є те, що тут буде і впровадження телемедицини. Невдовзі заклади отримають й новенькі службові автомобілі.

Голова Повчанської громади Інна Іванюк (на фото) зізналась як заплановане будівництво сприймали на початку - сумнівались, мовляв чи не буде довгобуд. А коли заїхала техніка і розпочались роботи – побоювання розвіялися. І за 4 місяці збудували нову амбулаторію за президентською програмою «Допомога поруч».

null

«Амбулаторії на Рівненщині з’являються як гриби після дощу - відкриваємо їх мало не щодня. Сьогодні дощить, але місцеві люди все рівно прийшли, бо для них це важливо! Амбулаторія із житлом для лікаря. Навколо привели до ладу територію, а ще раніше сюди зробили дорогу», - звернувся до присутніх голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

На відкритті амбулаторій також побували народні депутати України Ірина Луценко та Олександр Дехтярчук, які разом з усіма ознайомилися із умовами надання медичних послуг.

null

Нагадаємо, реформа сільської медицини ініційована Президентом України, в рамках якої Мінрегіон спільно з МОЗ відпрацювали створення ефективних спроможних мереж закладів первинної меддопомоги, які затверджені обласними держадміністраціями. Зараз координується робота з будівництва нових сучасних медамбулаторій.

За матеріалами прес-служби РОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...