Молодим вченим з Рівненщини присудили п’ять премій

29.03.2019 12:26   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

В Рівненській ОДА відбулося засідання конкурсної комісії з призначення обласних премій молодим ученим Рівненщини.

Серед членів журі – управлінці, освітяни, провідні вчені вищих навчальних закладів області.

«Розмір премії минулого року збільшили з 7 до 10 тисяч. Втім, вважаю, що суму потрібно ще збільшити, аби таким чином заохочувати молодих вчених», - наголосила голова комісії, профільний заступник голови ОДА та депутат обласної рада Світлана Богатирчук-Кривко.

Всього на розгляд комісії було подано матеріали 8 претендентів, у тому числі одна колективна праця. Серед учасників – представники НУВГП, РДГУ, НУ «Острозька академія», МЕГУ та Рівненського інституту післядипломної освіти.

Тематика поданих робіт різноманітна, зокрема, з політології, краєзнавства, фізичної реабілітації, історії будівництва. Наймолодшому вченому 27 років, найстаршому – 35. Конкурсною комісією було обрано 5 робіт на призначення обласних премій молодим ученим за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. При голосуванні члени журі звертали увагу на актуальність теми, регіональний аспект, наукову новизну.

Список переможців ТУТ.

За матеріалами прес-служби РОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews