Справа щодо повернення коштів з бюджету Рівного приватному вишу МЕГУ набирає обертів

02.04.2019 09:13   Джерело: «ВСЕ» Рівне
Опубліковано : Вікторія Синиця

Поки влада міста думає, чи варто спачувати майже 2 мільйони гривень, виш подав касаційну скаргу на рішення апеляційного суду. Відтак, вартість занедбаної будівлі садочку знову може сягнути більше 10 мільйонів.

Ще 14 лютого 2019 року Рівненський Північно-західний апеляційний господарський суд прийняв рішення стягнути з Рівненської міської ради на користь ПВНЗ МЕГУ 1 мільйон 950 тисяч гривень безпідставно набутих коштів, 19 500 грнивень інфляційних втрат, 29 537 гривень витрат по сплаті судового збору за подання позовної заяви.

А в задоволенні позову в частині стягнення 7 мільйонів 414 тисяч 741 гривень інфляційних втрат та 1 мільйон 887 тисяч 574 гривень збитків - відмовив.

Також суд прийняв рішення стягнути з ПВНЗ МЕГУ на користь Рівненської місцевої прокуратури 132 тис. 97 грн витрат по сплаті судового збору за подання апеляційної скарги. 

Однак, Рівненська міська рада не сплатила кошти у призначений судом термін, на що приватний вищий навчальний заклад подав касаційну скаргу. 

«Схеми влади по так званому бюджетних коштів потрібно зупинити, для мене на першому місці інтереси громади. Якщо я взявся за справу, то обов'язково доведу її до кінця, незважаючи на будь-які перешкоди зі сторони влади», - зазначив Роман Стасюк.

Варто нагадати, що прокуратура відкрила провадження щодо бездіяльності міської влади лише після звернення депутата Романа Стасюка. Саме на його думку віддавати ці гроші закладу було б жахливим марнотратством з боку міського голови Володимира Хомка.

Розгляд гучної справи про бездіяльність влади у питанні дитячого садочка на вулиці Коновальця у Рівному відбудеться завтра о 16:15 у Касаційному господарському суді, який знаходиться у Києві на вулиці Коперника 6 в залі судових засідань №209.

Варто зазначити, на саме приміщення садочку влада області має плани. Його планують відремонтувати.

За матеріалами http://vse.rv.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: «ВСЕ» Рівне