Як рівненські юні туристи в історичне Дубно подорожували

14.04.2019 14:39   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Керівники гуртків Рівненської обласної станції юних туристів в рамках Міжнародного дня пам’ятників та історичних місць  організували для юних гуртківців три туристсько-краєзнавчі подорожі за маршрутом Рівне-Дубно-Рівне. 78 гуртківців зі своїми керівниками Біссеровою Л.Б., Брончук О.Р., Єлди Н.А. та Мельничук В.В. вирушили в недалеку, але насичену змістовно подорож до історичного Дубна та повернулися з масою гарних вражень.

null
Фото надане учасниками подорожі

Так безпосередньо діти відвідали та познайомились із хранителем незліченних багатств прославленого роду Острозьких, резиденцією впливових князів Заславських, Сангушків, Любомирських, який здавна привертав до себе увагу завойовників Волинських земель.

null
Фото надане учасниками подорожі

Дізнались, що поважний замок зі своїми кам'яними бастіонами, сторожовими вежами і глибокими ровами багато століть залишався недоступним для татарських копій, козацьких шабель і шведських гармат. Побували в підземеллях замку, де побачили  широкі розгалужені підземні ходи, які пов'язували Дубенський замок з містом і околицями, які згадуються в гоголівської повісті «Тарас Бульба».

null
Фото надане учасниками подорожі

Побували екскурсанти і в трохи похмурих приміщеннях палацу з низькими, арочними стелями, де  побачили виставку обладунків і зброї, харчової провізії, а також відвідали  експозиції у палаці Любомирських, який був побудований у другій половині 18 століття та познайомились з розміщеними тут  багатими колекціями портретів. Окрім пізнавального, трохи розважились в кімнаті кривих дзеркал.

null
Фото надане учасниками подорожі

Тож не лише нові знання отримали гуртківці  закладу позашкільної освіти, а ще й привезли додому чимало незабутніх вражень від туристсько-краєзнавчої подорожі.

null
Фото надане учасниками подорожі

 

null
Фото надане учасниками подорожі

 

null
Фото надане учасниками подорожі

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews