Незаконні рекламні щити на Рівненщині демонтують

26.04.2019 17:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

На Рівненщині боротимуться із незаконно встановленими рекламними конструкціями поза межами населених пунктів.

Йдеться про щити, розтяжки, сітілайти тощо, розміщені з порушенням вимог Порядку розміщення зовнішньої реклами та без дозвільних документів. У більшості випадків ця реклама знаходиться поблизу автомобільних доріг.

Розпорядження про створення такої постійно діючої робочої групи підписав голова ОДА Олексій Муляренко.

«Останнім часом зросла кількість реклами за межами населених пунктів. З’являється достатньо багато нових конструкцій і не завжди законних. Повноважень у цій сфері ОДА набула у 2017 році. Порядок розміщення є. Тому виникає потреба визначення порядку демонтажу», - зазначив заступник голови ОДА, керівник робочої групи Ігор Тимошенко.

Він повідомив, що до ОДА звернулася Служба автомобільних доріг в Рівненській області із конкретними фактами порушень розміщення зовнішньої реклами. Такі щити нерідко закривають дорожні знаки, що стає причиною ДТП.

Присутні члени робочої групи вирішили упродовж травня 2019 року обстежити кожен щит, встановлений вздовж доріг державного та місцевого значення.

Незаконно розміщені конструкції, або з порушенням – будуть демонтовані.

За матеріалами прес-служби РОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews