Рівнянам нагадали про важливість проведення щеплень (Відео)
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 28 Квітня, 2019 о 11:42
25.06.2026
08:02:30
На засіданні обласного управління охорони здоров’я відбувся брифінг з питань Європейського тижня імунізації, який триватиме з 22 до 30 квітня.
Центром громадського здоров’я проведена масштабна акція задля залучення людей проводити вакцинацію проти дифтерії та інших небезпечних інфекцій. Також під час заходу зазначили, що дефіциту вакцин на Рівненщині немає.
Детальніше – у сюжеті ТРК «Ритм».
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026