Рівнянам нагадали про важливість проведення щеплень (Відео)
На засіданні обласного управління охорони здоров’я відбувся брифінг з питань Європейського тижня імунізації, який триватиме з 22 до 30 квітня.
Центром громадського здоров’я проведена масштабна акція задля залучення людей проводити вакцинацію проти дифтерії та інших небезпечних інфекцій. Також під час заходу зазначили, що дефіциту вакцин на Рівненщині немає.
Детальніше – у сюжеті ТРК «Ритм».
Останні новини:
- У Рівненській обласній клінічній лікарні відкрили виставку фольгових ікон
- Майже шість мільярдів гривень до держбюджету та майже мільярд пільг: підсумки роботи Рівненської митниці
- Нові тарифи на воду, обрання першого заступника і не тільки: Рівненська обласна рада визначилася з порядком денним на майбутню сесію
- Фестиваль «Молодий борщ – 2026» відбудеться на Рівненщині