Наступний тиждень на Рівненщині буде дощовим і прохолодним

Опубліковано:
5 Травня, 2019 о 23:40
Наступний тиждень на Рівненщині буде дощовим і прохолодним
Фото з мережі Інтернет

Дощова погода на Рівненщині триватиме й надалі. За прогнозом Рівненського метеоцентру в понеділок і вівторок йтиме дощ. Температура повітря в понеділок + 11… +12 градусів.

На вівторок передбачається падіння температури до + 4 вночі та до +6 градусів удень. Низька температура при похмурій погоді триматиметься в середу та четвер. Проте вже в другій половині дня в четвер стане тепліше. В п’ятницю очікується від +7 до +14… +15-ти градусів тепла. В середу та четвер перемінна хмарність без дощу, а от у п’ятницю та суботу знову буде дощ.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #дощовий, #наступний тиждень, #прохолодний, #рівненщина
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: