У 2019 році на Рівненщині стягнули 72 тисяч гривень заборгованих аліментів

Завдяки стягненню у вигляді суспільно корисних робіт

08.05.2019 18:45   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

Як повідомили в управлінні державної виконавчої служби ГТУЮ у Рівненській області, протягом 2019 року задоволено та винесено 113 постанов про накладення на боржника аліментів стягнення у вигляді суспільно корисних робіт. 64 боржники на Рівненщині вже відпрацювали або продовжують працювати на суспільно корисних роботах. Завдяки відпрацьованим «горе-батьками» годинам вдалося стягнути 72 тисячі гривень аліментів.

– У тому випадку, якщо боржник ухилятиметься від суспільно корисних робіт, до нього застосовуватиметься адміністративний арешт. А у випадку злісного ухилення від виконання суспільно корисних робіт – кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі на строк до 2 років, – зазначає начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук. – Разом з тим нагадаю, що ми пропонуємо боржникам й добровільно працевлаштуватися на роботу. Знайти роботу можна звернувшись до Державної служби зайнятості, з якою Мін’юст підписав меморандум про співпрацю. Якщо ж неплатники аліментів не хочуть самостійно працювати й отримувати дохід, щоб виконувати свій обов’язок перед дітьми, тоді направлятимемо їх на роботу через інструмент суспільно корисних робіт. 

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews