У Рівному пройшов відкритий кубок з пауерліфтингу

14.05.2019 12:18   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
11–12 травня 2019 року в м. Рівне в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» проходив відкритий кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (ОРА) та вадами зору, пам’яті ЗТУ Б.

В змаганнях взяли участь 87 спортсменів з Волинської, Львівської області, Березнівського, Зарічненського, Костопільського, Млинівського, Сарненського районів, м. Дубно та м. Рівне.

Під час урочистого відкриття змагань було вручено посвідчення кандидатів в майстри спорту України з пауерліфтингу спортсменам з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

Переможцями змагань серед спортсменів з вадами зору стали:

серед жінок:

до 48 кг – Каплун Ольга (МСУМК, м. Рівне);

до 52 кг – Чайковська Ольга (ЗМСУ, м. Рівне);

до 56 кг – Ліценко Анастасія (МСУ, м. Рівне);

до 60 кг – Галінська Галина (ЗМСУ, м. Рівне);

до 75 кг – Коробкова Світлана (МСУМК, м. Рівне) ;

до 82,5 кг – Асєєва Ніна (МСУМК, м. Рівне) ;

до 90 кг – Беруашвілі Софо (МСУМК, Львівська обл.) ;

понад 90 кг – Заболотня Ніна (КМСУ, м. Рівне);

серед чоловіків:

до 56 кг – Прудніченков Віктор (МСУ, м. Рівне);

до 60 кг – Головатчик Руслан (МСУ, м. Рівне);

до 67,5 кг – Корнєєв Павло (КМСУ, м. Рівне);

до 75 кг – Куров Роман (ЗМСУ, м. Рівне);

до 82,5 кг – Миронець Андрій (МСУ, м. Рівне);

до 90 кг – Головатчик Павло (МСУ, м. Рівне);

до 100 кг – Дерманський Анатолій (МСУ, м. Рівне);

понад 125 кг – Ландик Валерій (КМСУ, м. Рівне).

Переможцями змагань серед спортсменів з ураженнями ОРА стали:

серед жінок:

до 41 кг – Кобилинська Дар’я (КМСУ, м. Рівне);

до 45 кг – Баша Емілія (Костопільський р-н);

до 61 кг – Самчик Марина (КМСУ, м. Рівне);

до 73 кг – Гаврилюк Галина (м. Рівне);

понад 86 кг – Юрчук Іванна (Костопільський район).

серед чоловіків:

до 49 кг – Катеринич В’ячеслав (м. Рівне);

до 54 кг – Рожко Василь (МСУМК, м. Рівне);

до 59 кг – Шутак Сергій (МСУ, Сарненський р-н);

до 65 кг – Усачик Вадим (КМСУ, Сарненський р-н );

до 72 кг – Яков’юк Максим (м. Рівне);

до 80 кг – Галета Володимир (Березнівський район);

до 88 кг – Кожушко Сергій (КМСУ, м. Рівне);

до 97 кг – Клімов Микола (КМСУ, Березнівський район);

до 107 кг – Багнюк Олександр (МСУ, м. Рівне);

понад 107 кг – Сікальський Андрій (КМСУ, м. Рівне).

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

За матеріалами https://ritm.tv

null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   274
Загрузка...