На Рівненщині на фінансування ДФРР претендує 27 проектів

У Рівненській ОДА відберуть проекти, що фінансуватимуться з ДФРР у 2019 році

19.05.2019 23:51   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

У вівторок, 22 травня, конкурсна комісія при Рівненській ОДА відбере інвестиційні програми та проекти регіонального розвитку, що будуть реалізовуватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

16 травня відбулося її попереднє організаційне засідання під керівництвом заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка.

Свої пропозиції стосовно проектних заявок, що надійшли з районів, міст та ОТГ, висловили представники комісії – депутати обласної ради, представники облдержадміністрації, експерти та громадськість.
«Загалом з 38 пропозицій, що надійшли, 27 проектів відповідають вимогам законодавства.

Це означає, що вони розроблені відповідно до регіональної стратегії розвитку та пріоритетів Державної стратегії. Окрім того, вони мають співфінансування з місцевого бюджету не менше 10 %. Важливо, що проекти пройшли експертизу та розміщені на електронній платформі ДФРР», – наголосив Ігор Тимошенко.

ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ
У переліку, що розглядала конкурсна комісія, 14 проектів – у галузі освіти, 4 – спортивної інфраструктури, 3 – житлово-комунального господарства та благоустрою, 2 – охорони здоров’я, 2 – сільського господарства, по одному – у соціальному захисті та культурі.
Нагадаємо, цього року в Рівненську область надійдуть 263,3 мільйони гривень з ДФРР. А це майже на 50 мільйонів більше від 2018-го.

Як повідомляють у Рівненській ОДА, понад 203 мільйони гривень з цієї суми конкурсна комісія вирішила спрямувати на 19 перехідних об’єктів. Тобто ті, які будуть реалізовані впродовж кількох років, адже їхнє будівництво дороговартісне, тому й поділене на кілька етапів. Крім того, більше 17 мільйонів будуть спрямовані на проекти «громадського бюджету». Залишається частина коштів у сумі понад 43 мільйони гривень.

Аби розподілити цей залишок коштів, було проведене додаткове засідання конкурсного відбору програм та проектів регіонального розвитку, що реалізують за гроші ДФРР у 2019 році.

Протягом тижня комісія має оцінити проекти за визначеними критеріями. Під час відбору будуть враховані ступінь впливу проекту на вирішення проблем громади, інноваційність, співфінансування з місцевого бюджету, соціально-економічна спрямованість.

Після закінчення оцінювання відбудеться чергове засідання комісії, на якому буде прийнято рішення про остаточні результати додаткового конкурсного відбору.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews