У Рівному був митрополит Епіфаній. Відбулося освячення храму великомучениці Катерини

Опубліковано:
20 Травня, 2019 о 13:31
У Рівному був митрополит Епіфаній. Відбулося освячення храму великомучениці Катерини
Фото - ЧаРівне

Недільного дня 19 травня у Рівному перебував Митрополит Епіфаній. Він освятив нижній храм Соборного комплексу на честь великомучениці Катерини.

Про це повідомили на офіційній сторінці настоятеля ПЦУ у Фейсбуці. 

– Кожен новий храм — це ще одна цеглинка у розбудові нашої єдиної Помісної Української Православної Церкви. Громада, що будує храм власними силами вже понад сім років, стала прикладом того, як згуртованість парафіян дозволяє досягнути мети, – йдеться у повідомленні.

 Крім того, Владика Епіфаній подякував настоятелеві храму протоієрею Данилу Бринчаку за приклад відданого служіння Богу.

null
 Фото – ЧаРівне

 

null
 Фото – ЧаРівне

 

null
 Фото – ЧаРівне

 Джерело: http://charivne.info

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #митрополит Епіфаній, #освячення храму великомучениці Катерини, #рівне
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: