Авторка кращої книги Рівненщини 2019-го року зустрілася з шанувальниками (Відео)

20.05.2019 22:12   Джерело: ritm.tv
Опубліковано : Наталія Рівненська

Днями авторка кращої книги Рівненщини 2019-го року Валентина Люліч зустрілася з шанувальниками.

Валентина Люліч – молода рівненська поетеса, прозаїк, бард. Учасниця багатьох літературно-мистецьких проектів. Вона член Національної спілки письменників України, літературних премій імені Михайла Дубова (2011), Валеріана Поліщука (2015), переможець обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини» в номінації «Кращий літературний дебют» зі збіркою «Світ у долонях» (2012); лауреат конкурсу повстанської та патріотичної пісні «Повстанська ватра» (2014), дипломант IV фестивалю авторської пісні, фото і кіноаматорів «Вітрила пригод» (м. Луцьк, 2015), дипломант міжнародного конкурсу ім. Платона Кускова» (м. Харків, 2012). Автор п’яти книжок: «Світ у долонях» (2012), «Яблуневе сонце» (2012), «Печериці в законі» (2015), «Заparoleні» (2016) та збірки лекцій «Право мати право» (2016). Працює Валентина Люліч в прокуратурі, що не заважає їй займатися літературною діяльністю.

Збірка «World of words» містить переклади авторів різних континентів, країн, світоглядів, мов. Творчість представлених письменників розбіжна за жанрами, тематикою та стилістикою. Через українське слово Валентина Люліч представляє поезію Кенуля Аріфа та Гісмета (Азербайджан), Димитра Христова (Болгарія), Джона Мак-Крея та Гарві Спака (Канада), Маріса Салейса (Латвія) та Павла Кричевського (Україна-Росія).

Як це було - у сюжеті - ТРК "Ритм".


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ritm.tv