У Рівному тепла в будинках восени може не настати

Відкритий лист «Рівнетеплоенерго» до рівнян

26.05.2019 12:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Шановні рівняни! 

В опалювальний період ТОВ “Рівнетеплоенерго” нерідко отримує скарги на якість теплопостачання у ваших оселях. На жаль, попри постійне інформування з нашого боку, залишається нерозуміння багатьох мешканців щодо розподілу обов'язків у подачі теплоносія до кожної оселі.

Наголошуємо, що тепло у ваших домівках — це передусім якість внутрішньобудинкових мереж, котрі перебувають на балансі та обслуговуванні ЖКП, ОСББ та управляючих компаній. Тоді як наше підприємство подає теплоносій необхідної температури виключно до лічильника на будинку.

На жаль, через неналежний технічний стан внутрішньобудинкових мереж, рівняни часто потерпають від поганої якості опалення окремих квартир - у когось холодно та виникає потреба в додаткому електроопаленні, а хтось потерпає від надмірно високої температури та змушений відчиняти вікна чи кватирки. Така ситуація дуже часто виникає в тому самому будинку, що свідчить про нормальну якість теплоносія до лічильника та порушення його розподілу по мережах будинку. Саме це і визначає якість внутрішньо будинкового обслуговування. При цьому споживачі сплачують ЖКП, ОСББ та управляючим компаніям за послуги з обслуговування мереж.

З метою усунення цієї проблеми теплова інспекція ТОВ “Рівнетеплоенерго” надала акти-приписи головам ОСББ, управляючих компаній та ЖКП на проведення необхідних робіт із ремонту і профілактики з метою належної підготовки внутрішніх систем будинків до подачі тепла в опалювальний період. Приписи складені у повній відповідності до чинних Законів, правил та норм.

Наголошуємо: у разі невиконання цих робіт “Рівнетеплоенерго” не подаватиме тепла до таких будинків! Тому, шановні рівняни, закликаємо вас проконтролювати якість проведення профілактики та ремонтів тепломереж у ваших будинках, щоб отримати якісне теплопостачання в опалювальний період у кожній квартирі. Перелік робіт розміщений на офіційному сайті ТОВ “Рівнетеплоенерго”.

Якщо балансоутримувач (власник) ваших мереж не має технічної можливості провести відповідні роботи, він може звернутися та укласти договір на їх проведення з нашим підприємством чи з будь-якою іншою компанією, котра має відповідних фахівців і досвід обслуговування теплових мереж.

Крім того, пропонуємо мешканцям, котрі сплачують ЖКП, ОСББ чи управляючим компаніям за обслуговування мереж, однак, фактично не отримують цієї послуги, передавати внутрішньобудинкові теплові мережі на обслуговування ТОВ “Рівнетеплоенерго”. У цьому разі наше підприємство надаватиме послугу теплопостачання від котельні до вашої оселі та відповідатиме за її якість.

Шановні рівняни! Пам'ятайте, що міжопалювальний сезон дуже короткий. Тому, будь ласка, вже зараз подбайте про те, щоб холодної пори у ваших домівках було тепло. 

З повагою, ТОВ “Рівнетеплоенерго”


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews