На Рівненщині презентують програму психічного здоров’я ветеранів та їх сімей

27.05.2019 15:54   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Психічне здоров’я ветеранів, їх родин та сімей загиблих. Таке питання обговорять учасники Національного круглого столу «Медична реформа для психічного здоров’я ветеранів» у рамках проекту «Психічне здоров’я без меж».

Зустріч розпочнеться завтра, 28 травня, о 10.00 у Рівненській ОДА (м.Рівне, майдан Просвіти, 1, зала засідань облдержадміністрації, к. № 201).

Участь у засіданні візьмуть заступник Міністра у справах ветеранів України Оксана Гаврилюк, представники Міністерства соцполітики України, Представництва НАТО в Україні, програми «Building Integrity, Military Career Transition, Psychological Rehabilitation», Посольства США в Україні, NGO Development Foundation, проекту «Mental Health without prejudice».

В рамках засідання обговорять питання:

програми та моделі співпраці громадськості й влади щодо підтримки ветеранів, їх родин та сімей загиблих, що реалізуються на місцевому рівні;

плани в рамках державних та місцевих програм у громадах, областях із урахуванням реальних потреб на етапі первинної й вторинної черги медичної реформи;

соціально-психологічні програми, проекти, місії за підтримки міжнародних інституцій щодо супроводу рекрутів, комбатантів та ветеранів, їх родин, сімей загиблих героїв;

інформаційно-просвітницька робота в питаннях найбільших загроз психічному здоров’ю і національно-патріотичні проекти.

Довідково.

Проект здійснюється Громадською організацією «Development Foundation» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США (PAS) в Україні.

Головна мета засідання Національного круглого столу – сформувати спільне бачення, щодо реакції на виклики медичної реформи в контексті психічного здоров’я ветеранів, їх родин та сімей загиблих від подій на Майдані в 2013 році і дотепер.

За матеріалами прес-служби РОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews