Голова Рівненської ОДА зачитав молитву на VIII Національному молитовному сніданку

30.05.2019 17:41   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Делегація з Рівненщини взяла участь в щорічному Національному молитовному сніданку, що відбувся у Києві.

Таке зібрання проходить у Києві в «Українському домі» вже восьмий раз.
У ньому взяли участь перші особи держави, народні депутати України, члени уряду, депутатів парламентів країн Євросоюзу і США, представників дипломатичних місій, релігійних і громадських організацій. Людей різних за поглядами, інтересами, але єдиних духом. Усіх їх об’єднала молитва за родину та країну.

«Молитовні сніданки – це вже традиція, яка увійшла у життя Рівненщини. А сьогодні у Києві молилися за нашу державу. «Бог. Родина. Україна» - під таким гаслом у столиці пройшов Національний молитовний сніданок», - повідомив голова ОДА Олексій Муляренко.

Керівник області мав честь зачитати перед присутніми Молитву за сім’ю.

Нагадаємо, торік на Рівненщині започатковані щомісячні зустрічі у форматі «Духовного ранку». Традицію їх проведення започаткували голова ОДА Олексій Муляренко спільно з релігійними громадами Рівненщини. Ідею підтримали представники усіх релігійних конфесій – православні, греко-католики, римо-католики і протестанти.
Ініціативу перейняли райони області.

За матеріалами РОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews