Лікарі з усієї області приїхали до Рівного (Відео)
У Рівному відбулася восьма обласна медична конференція «Лікування та профілактика хвороб системи кровообігу», на яку приїхали керівники обласних медичних закладів, районних лікарень центрів первинної медико-санітарної допомоги, та лікарі кардіологи.
Лікарі кажуть, на таких заходах найкраще обмінюватися досвідом, здобувати нові навички та вміння.
Детальніше – у сюжеті ТРК “Ритм”.
Останні новини:
- У Рівненській області будують нову систему профорієнтації для школярів
- Вилучили 7027 літрів дизельного пального: у Рівному припинили діяльність нелегальної АЗС
- Випускники Луганського медуніверситету виголосили лікарську клятву
- Ще одна пам’ятна дошка полеглому на війні Герою з’явиться на фасаді школи в Рівному