У Рівному відбудеться V Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології»

08.06.2019 08:45   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

ТОВ «Рівнетеплоенерго» повідомляє про те, що Рівненською обласною державною адміністрацією та Рівненською обласною радою на виконання розпорядження голови ОДА від 13.03.2018 № 166 «Про Комплексну програму енергоефективності Рівненської області на 2018-2025 роки», відповідного рішення обласної ради від 16.03.2018 та пункту 4 Плану заходів щодо виконання регіональних та місцевих програм підвищення енергоефективності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.07.2017 № 669-р, за підтримки Інституту технічної теплофізики НАНУ, Національного технічного університету України «КПІ» ім. І. Сікорського (Інститут енергозбереження та енергоменеджменту), Держенергоефективності та Мінрегіону 13-14.06.2019 року буде проведений Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.

Форум для керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, установ бюджетної сфери та організацій житлово-комунального господарства, в т.ч.: голів (жителів) ОСББ, ЖБК та населення (приватного сектору), суб’єктів господарювання, підприємств-виробників сучасного енергоефективного обладнання та енергосервісних компаній відбудеться в приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м. Рівне, вул. Д. Галицького, 27, конференц-зал на 4 поверсі вхід через «Службовий вхід» («Чорний вхід»).

В рамках цього заходу 13-14 червня 2019 року буде працювати V Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2019)» (урочисте відкриття виставки відбудеться 13.06.2019 о 09 30 год. за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», м. Рівне, вул. Д. Галицького, 27).

В рамках виставки відбудуться такі заходи:

а) незалежне оцінювання учасниками виставки експонентів в трьох категоріях, а саме:
– «Краще оформлення виставкового стенду»;
– «Корисність. Доступність. Актуальність»;
– «Краща презентація «Якість обслуговування під час заходу»;                                                                                                                                                                                                                                
б) демонстрація «Visual real project» (за окремим сценарієм для партнерів та спонсорів Виставки та Форуму);

в) конкурс «Українське-найкраще» (від місцевих виробників ковбасних виробів та молочної продукції). Відзначення заохочувальними призами від виробників продукції.
Будуть підведені підсумки  обласних конкурсів:
1. дитячої творчості: –«Енергозбереження – очима дітей»;
– «Енергоефективність – в творчості дітей»;
– «Відходам – друге життя».                                                                 

2. фотоконкурс “Енергоефективне місто (район, масив, будинок)”.
Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження (актова зала, 4 пов., вул. Д.Галицького, 27) під час якого будуть здійснені:
– презентації сучасних енерго-, ресурсозберігаючих технологій, обладнання та матеріалів та кращого досвіду українських та місцевих виробників енергоефективного обладнання;
–  наукових розробок в рамках проекту «Наука-технологія-виробництво»(спеціалізовані інвестиційні- українського походження),
а також: – конкурс-тренінг «Енергоефективний ребус (головоломка)»;   -«Енергоефективний крокодил»;                    – конкурс-тренінг “Слоган енергозбереження”;                       
– інтелектуальний енерготурнір «Puzzle Time».

Будуть відображені презентації в рамках проекту «Бліц-Енерго-Інформ» (під час Форуму), яким передбачається демонстрація відеоматеріалів із практичного застосування сучасних енергоефективних технологій, обладнання тощо (на 1 – до 3 хв. за окремим сценарієм для партнерів та спонсорів заходів).
Після офіційного відкриття Виставки та Форуму між Рівненською ОДА (головою ОДА) та  Харківським національним університетом радіоелектроніки,  заплановано підписання Меморандумів про співпрацю у сфері енергозбереження та енергоефективності.

Крім того, започатковується функціонування “Медіа-центру” заходів, в рамках яких представники ЗМІ, учасники та відвідувачі зможуть отримати контент, що висвітлюється на СЕТ-2019 (фото, презентації тощо).

За матеріалами http://rivneteploenergo.com/


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews