За півроку на Рівненщині відтворили майже 3,5 тисячі гектарів лісу

Опубліковано:
11 Червня, 2019 о 18:46

За перше півріччя 2019 року лісогосподарські підприємства Рівненщини відтворили понад 3,5 тисячі гектарів лісу.

Як інформують в Державному агентстві лісових ресурсів України, відповідно до закону, відновити такі природні зони потрібно протягом одного-двох років на місці суцільних зрубів чи згарищ.

Саме стільки часу потрібно для підготовки ґрунту та інших заходів для садіння лісу чи його природного відновлення. У Держагентстві лісових ресурсів України наголошують на одному правилі: скільки зрубали – стільки й посадити.

До того ж, лісникам області вдалося створити 8 нових гектарів лісу на малопродуктивних та деградованих землях.

На інфографіці можна детально ознайомитися з відтворенням лісів у кожній області України.

За матеріалами ЧОДА.

null
 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #екологія, #ліс, #лісівники, #лісогосподарські підприємства, #новини рівненщини, #новини рівного, #природа, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: