«Такі спорткомплекси, як на Макарова, мають бути в кожному обласному центрі», – Володимир Гройсман

13.06.2019 18:28   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оглянув стан будівництва спорткомплексу на Макарова у Рівному.

Тут вже повністю виконана підвальна частина.Зараз будується 1-й поверх, а в деяких частинах спорткомплексу будівельники вже «виходять» на другий поверх.

«Вартість всіх робіт - 300 мільйонів гривень. Третину з цих коштів ми виділили з держбюджету. Такі зали, як на Макарова, мають бути в кожному обласному центрі. Для цього ми і започаткували різні програми підтримки – через прямі субвенції з бюджету та по лінії Держфонду регіонального розвитку», - зазначає Володимир Гройсман.

Тоіркна будівництво спрямували 66,5 млн. грн. А  упродовж 2019 року планують залучити понад 100 млн. грн.  – 55 з ДФРР, 5 з місцевого бюджету та 48 за програмою будівництва Палаців спорту в регіонах.

«Універсальна спортивна арена на Макарова – це синонім слова «зміни», бо з пустки менш як за рік тут виросла основа майбутнього спорткомплексу. Дякую Уряду за суттєву підтримку цього проекту. Володимир Гройсман переконався, що кошти йдуть на велику і корисну рівнянами справу», - відзначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Нагадаємо, це один із 19 об’єктів, які фінансує Державний фонд регіонального розвитку. Зараз триває будівництво першої черги – це спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3000 глядацьких місць та з можливістю проведення змагань міжнародного рівня.

За матеріалами РОДА.

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews