Рівненській обласній дитячій лікарні благодійники подарували діатермокоагулятор ARC 250

13.06.2019 19:55   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Сьогодні, 12 червня, представники української компанії «StarLife» передали лікарям Рівненської обласної дитячої лікарні діатермокоагулятор ARC 250 німецької фірми BOWA, який дуже необхідний для проведення нейрохірургічних операцій на головному мозку рівненських малюків.

null
 Фото прес-служба

- У Рівному багато небайдужих людей, які допомагають оновлювати обладнання лікарні там де поки немає можливості зробити це за бюджетний кошт. Цей внесок благодійників неоцінений. Благодійний фестиваль «Місто щасливий дітей» не тільки об’єднав хороших і дієвих людей, а й допоміг зібрати значну суму для оновлення обладнання. Про таку хорошу акцію дізнались і представники компанії «StarLife», запропонували долучитися і оплатити повністю покупку діатермокоагулятора, - розповів головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко.

null
 Фото прес-служба

Компанія «StarLife»  є провідним посередником у сфері страхування та убезпечення життя та має офіси у багатьох містах України (в тому числі й у Рівному). «StarLife» взяла на себе всі витрати з придбання діатермокоагулятора. А це більше 215 тисяч гривень.

- У нашій компанії є постійно діючий фонд, який наповнюється за рахунок внесків наших працівників і партнерів. Саме за рахунок закомульованих коштів ми маємо змогу допомагати різним лікувальним закладам по всій країні. Тому коли ми почули про благодійні заходи в Рівному, то вирішили, що неодмінно маємо долучитися, - розповів співвласник компанії «StarLife» Олександр Царук.

null
 Фото прес-служба

За словами завідувача ортопедо-травматологічного відділення обласної дитячої лікарні Ігоря Яковця, вже найближчим часом у Рівному розпочнуть проводити операції із застосуванням діатермокоагулятора.

Як розповіла керівник Благодійного фонду "Скарбниця Надії"  Мар’яна Рева в рамках благодійного проекту «Рівне – місто щасливих дітей»  вже зібрали майже 170 тисяч гривень. Організатори проекту вирішили направити ці кошти для подальшого розвитку нейрохірургії у Рівненській обласній дитячій лікарні. Саме тому вирішили придбати сюди дуже необхідний комплекс обладнання для внутрішньочерепної нейроендоскопії Little Lotta виробництва Німецької кампанії Karl Storz. Загальна вартість такого придбання 7068 євро, тобто майже 210 тисяч гривень. Збір коштів триває.

null
 Фото прес-служба

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews