У міського голови Рівного відбулася зустріч з юними переможцями

Учасниками І Всеукраїнських спортивно-масових змагань серед школярів у старшому віковому дивізіоні «Cool Games» та учасниками 6-х Світових освітніх ігор

14.06.2019 20:49   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

Міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з переможцями І Всеукраїнських спортивно-масових змагань серед школярів у старшому віковому дивізіоні (2004-2001 р.н.) «Cool Games» та учасниками 6-х Світових освітніх ігор, які відбулися в м. Афіни та с. Олімпія (Греція) 27 березня – 02 квітня 2019 року.

Україну на цьому заході представляли школярі Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Максим Ковальчук, Софія Тарасович, Роман Дзюра, Вікторія Карачун, Анатолій Солодчук, Софія Дячук й Рівненської гуманітарної гімназії Олександр Одемчук, Влада Савонік під керівництвом учителя фізичного виховання Олега Левенця.

null
Фото з мережі Інтернет

Кожен зі школярів коротко розповів про те, як потрапив на цей проект, і що найбільше запам’яталося з поїздки на  World ISF Educational Games, що відбувалася у Греції. Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері.

Під час розмови Володимир Євгенович наголосив:

«Дуже добре, що вам вдалося перемогти і поїхати на Світові ігри. В теперішній час треба бути по хорошому впертим, цілеспрямованим, впевненим у собі, мати волю до перемоги і бажання. Україна потребує таких людей, які хочуть чогось добиватися. У суспільстві має бути модною людина, яка є успішною й веде здоровий спосіб життя. Якщо ви будете успішними, то й держава буде успішною».

Міський голова побажав школярам досягати вершин не лише у спорті, а й у житті, щоб здійснилися їхні плани у майбутньому, вже після закінчення школи.

null
Фото з мережі Інтернет

На зустрічі також були присутні начальник управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради Василь Харковець, головний спеціаліст управління освіти Микола Радько, директор Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Петро Куделя.

Поїздка українських школярів на World ISF Educational Games відбулася за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Забезпечили рівненських школярів сувенірами та національною атрибутикою для обміну з іншими делегаціями  голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради» Микола Петренчук, заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, директор культурно-археологічного центру «Пересопниця» Рівненської обласної ради Іван Солодуха.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews