Рівненщина стане більшою? Є ймовірність приєднання до Рівненської області Нетішина й Славути

17.06.2019 23:50   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Два міста з сусідньої області хочуть приєднатися до Рівненщини. Йдеться про Нетішин і Славуту, які нині у межах Хмельницькій області.

Минулого тижня про це заявили представники ГО «Майдан», які вже звернулися до міської влади обох міст і району з відповідним проханням. Причиною невдоволення став новий варіант утворення районів на Хмельниччині, який не передбачає, зокрема, Славутського. Тож місцеві мешканці хочуть приєднатися до історичної Волині, а не «штучно насадженого» Поділля, і вимагають від місцевої влади розібратися у цьому питанні і повідомити їм про можливість виходу з Хмельниччини і включення Славути і Нетішина до території Рівненщини.

null
Олексій Муляренко. Фото з мережі Інтернет

Поки ж, жодних офіційних звернень з цього приводу не було, каже голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко:

 - Ніяких нових законодавчих актів не було. Ці об’єднання зараз відбуваються у межах районів і в межах областей, тобто ніхто кордони областей на сьогоднішній день не змінює.

Це бажання ніби як й непогане для Рівненщини, тому що це - ще одна атомна станція. Це було б додаткове джерело для наповнення місцевого бюджету.

Між тим, провести опитування щодо приєднання до Рівненщини у Славуті й Нетішині активісти пропонують разом із позачерговими виборами до Парламенту – 21 липня.

Джерело: https://radiotrek.rv.ua

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews