В Острозі відбудеться свято випускників
- Опубліковано: Вікторія Синиця
- —
- 25 Червня, 2019 о 07:13
24.06.2026
10:48:08
В Острозі відбудеться загальноміське свято випускників.
Урочистості відбудуться у четвер, 27 червня. Святковий день розпочнеться в Острозькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. К. Острозького (початок свята о 10:00).
О 16:00 у приміщенні Острозького РБК уручатимуть атестати випускникам Острозької ЗОШ І–ІІІ ступенів №1. У цей же час у міській ЗОШ №3 відбудеться свято для їхніх одинадцятикласників. О 18:40 у РБК свої документи про освіту отримають випускники Острозького НВК «Школа І–ІІІ ступенів – гімназія».
Загальноміські урочистості відбудуться у четвер, 27 червня, на майдані Свободи. Початок о 18:00.
За матеріалами https://ostrog.rayon.in.ua
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026