На Рівненщині 6 випускників отримали максимальний бал із ЗНО
На інформаційних сторінках учасників ЗНО вже є всі результати. Найвищі бали (200) отримали 15 учасників з Волинської області, 41 – з Львівської області та6 – з Рівненської області.
Відомо також, що один максимум – з історії України, а 5 – із хімії.
Учасники ЗНО, які набрали 200 балів, навчалися у Сарненському ліцеї «Лідер», Рівненському обласному науковому ліцеї-інтернаті, Рівненському НВК «Колегіум», Вараській ЗОШ №3, Володимирецькому районному колегіумі та у Тараканівському ліцеї.
Минулого року максимальних 200 балів із ЗНО на Рівненщин набрали чотири особи. Загалом за 13 років проведення тесту найбільше 200-бальників у області було у 2015 році – аж 51.
За матеріалами прес-служби РОДА
Останні новини:
- У Рівненській області критична нестача крові: потрібні донори всіх груп
- Забезпечить послугами майже шість тисяч громадян: в одній із громад Рівненщини з’явився ЦНАП
- Буде яскравіше: у Рівному на одній із вулиць комунальники реконструювали освітлення (ФОТО)
- Фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб працює у Рівненському Регіональному центрі орфанних захворювань