На Березнівщині відкрили сучасну лікарську амбулаторію

08.07.2019 17:10   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

В селі Білка Березнівського району Рівненської області відкрили нову амбулаторію. Це вже друга із чотирьох запланованих в Березнівському районі, збудованих в рамках державної програми "Доступна медицина".

У новозбудованому приміщенні розташовані реєстратура, кабінети здорової дитини, сімейного лікаря та профілактичних щеплень, процедурний кабінет, денний стаціонар, кімната для персоналу, кабінет для зберігання медикаментів.

Тож тепер жителі села Білка матимуть змогу отримувати своєчасну первинну медичну допомогу за місцем проживання в комфортних та затишних умовах.

null
 Фото - прес-служба РОДА

«У районі будується чотири амбулаторії, для зведення яких необхідне значне фінансування. Для районного бюджету це значна сума, адже вартість будівництва однієї амбулаторії становить майже 7 мільйонів гривень. Однак, завдяки співфінансуванню з державного бюджету ми змогли розпочати реалізацію даних проектів. І сьогодні запрацювала вже друга амбулаторія в районі», - зазначив в.о. голови Березнівської РДА Олег Піщанський.

Із важливою подією для села привітали профільна заступниця голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко та голова облради Олександр Данильчук.

null
 Фото - прес-служба РОДА

«Важливо, що амбулаторія має житло. Тепер молодий лікар відчуватиме, що громада створила для нього хороші умови і не буде шукати роботу в райцентрі. Загалом протягом останніх років ми дбаємо, щоб наблизити медицину до кожної людини. Адже не правильно, коли за кожною послугою людина звертається у Рівне, де зосереджено обладнання», - відзначила під час відкриття Світлана Богатирчук-Кривко.

null
 Фото - прес-служба РОДА

Також вона повідомила, що вже закупили автомобілі, які передбачені для кожної із 34-х амбулаторій.

«На Березнівщині будується 4 нових заклади, тож кожен матиме свій автомобіль», - додала профільна заступниця.

null
 Фото - прес-служба РОДА

Джерело: http://www.rv.gov.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews