Рівняни здобули срібло на Чемпіонату України

Опубліковано:
12 Липня, 2019 о 10:13

Рівненські стрілки Дмитро Гонта та Анастасія Семчишина зайняли 2 місце на відкритому Чемпіонаті України.

Перемогу отримали у вправі ПП-МІХ.

На чемпіонат спортсмени поїхали у складі обласної команди з 8 осіб. А загалом на змагання до Львову з’їхалося близько двохсот атлетів з усієї України. Це вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

За матеріалами http://vse.rv.ua

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #срібло, #стрільба, #Чемпіонат України
Статті
Інтерв'ю
Мар"яна Рева
12:34, 25 Червня, 2026

Бути донором крові – це не подвиг, а обов’язок, – Мар‘яна Рева

Блоги
ТОП новини рівненщини: