Рівнянка здобула срібло на Чемпіонаті України
- Опубліковано: Вікторія Синиця
- —
- 15 Липня, 2019 о 08:13
25.06.2026
04:49:22
Рівнянка Ірина Залізко, учениця ОШВСМ, здобула срібну нагороду на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед жінок до 23 років.
Змагання відбулися в Івано-Франківську 9-12 липня.
Чемпіонат України був відбірковим до Чемпіонату Світу.
Наша Ірина здобула дві перемоги над представницями Києва та Донецької області і поступилася лише у фінальній сутичці у ваговій категорії до 72кг.
Досягнутий результат дає право на присвоєння звання Майстра Спорту України.
За матеріалами http://vse.rv.ua
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026