Рівнянка здобула срібло на Чемпіонаті України

Опубліковано:
15 Липня, 2019 о 08:13

Рівнянка Ірина Залізко, учениця ОШВСМ, здобула срібну нагороду на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед жінок до 23 років.

Змагання відбулися в Івано-Франківську 9-12 липня.

Чемпіонат України був відбірковим до Чемпіонату Світу.

Наша Ірина здобула дві перемоги над представницями Києва та Донецької області і поступилася лише у фінальній сутичці у ваговій категорії до 72кг.

Досягнутий результат дає право на присвоєння звання Майстра Спорту України.

За матеріалами http://vse.rv.ua

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #вільна боротьба, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #Чемпіонат України
Статті
Інтерв'ю
Микола Жулинський
22:09, 17 Червня, 2026

Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України я віддав півжиття, – Микола Жулинський

Блоги
ТОП новини рівненщини: