Демидівчани зайняли призове місце на фестивалі козацького духу

16.07.2019 11:13   Джерело: Район Демидівка
Опубліковано : Вікторія Синиця

Організатори всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги», що протягом червня проходив у Рівненській області, підводвели підсумки та визначили переможців.

Програма фестивалю включала культурно-розважальну та спортивну частини, конкурси, показові виступи, організацію різноманітних активностей, спрямованих на пропаганду здорового способу життя та популяризацію національних видів спорту. Повідомляють на сторінці «Спорт для всіх» у «Facebook».

Загальне керівництво у його проведенні здійснювало управління освіти і науки облдержадміністрації, управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Переможці та призери серед міст, районів області, ОТГ визначались за найбільшою кількість учасників у відсотковому відношенні до усіх жителів населеного пункту. Цьогоріч до спортивних активностей долучилось понад 2000 учасників, а трійка лідерів сформувалась у такому складі:

І місце – м. Рівне; 
ІІ місце – м. Дубно; 
ІІІ місце – Демидівський район.

За матеріалами https://demydivka.rayon.in.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Район Демидівка