На Рівненщині погрозами та гривнею підкупляють виборців

16.07.2019 21:16   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Днями на всю Україну пролунало дві гучні справи стосовно підкупу виборців для "потрібного" голосування на Виборах до Верховної Ради 21 липня 2019 року.

Зокрема, у своїх протизаконних діях на Закарпатті зловмисники платили 1000-1500 грн за голос та формували попередні списки виборців.

Також на Одещині викрито ще одну сітку по відкупу голосів громадян. Суми оплати аналогічні як і на Закарпатті - 1000-1500 грн.

В обох випадках зловмисники затримані правоохоронними органами та проводяться слідчі дії.

Цей "передвиборчий флешмоб" докотився і до Рівненщини. За нашими власними джерелами ведеться активна робота по підкупу виборців на 153 виборчому окрузі. Активність зловмисники проявляють у Рівненському, Острозькому та Гощанському районах. Активна "робота" ведеться із працівниками бюджетної сфери - медиками та вчителями. За неперевіреними даними, вчителям та медикам обіцяють 1000 грн за голосування за потрібного кандидата. Керівниками підкупних сіток є директори шкіл та очільники лікарень. Якщо вірити цифрам - керівники цих сіток працюють за суми від 5000 до 15000 гривень. Більш детальної інформації поки не має.

Також, за нашими даними у 155 та 156 виборчих округах, що на Рівненщині ведеться адміністративний тиск на працівників бюджетної сфери. Стосовно підкупу та пропонування грошей інформація поки відсутня.

Варто зазначити, що від правоохоронних органів Рівненщини поки нічого не чути про гучні затримання.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...