На Рівненщині з боржників стягнули 65 мільйонів гривень аліментів

17.07.2019 10:13   Джерело: Район Корець
Опубліковано : Вікторія Синиця

Рівненська юстиція підбила підсумки стягнення заборгованості зі сплати аліментів у регіоні.

Упродовж пів року державні виконавці стягнули понад 65 мільйонів гривень аліментів на користь 9457 дітей. З них, у зв’язку із застосуванням до боржників новацій Законів #ЧужихДітейНеБуває, – 26 млн грн.

За шість місяців 2019 року державні виконавці винесли 3870 постанов. Відповідно до них боржників тимчасового обмежили в праві виїзду за межі України; у праві керувати транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання. Водночас не видали жодної довідки про наявність заборгованості з виплати аліментів для виїзду за межі України. Про це інформують у песслужбі Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

За пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває за січень–червень на Рівненщині винесено 530 постанов про накладення на боржника штрафу у розмірі 20% на заборгованість по аліментах від 1 до 2 років, 349 постанов про накладення штрафу у розмірі 30% по тих провадженнях, де заборгованість складає від 2 до 3 років, та 937 постанов про накладення штрафу у розмірі 50% за заборгованість понад 3 роки. Загалом сплачено штрафів за борги з аліментів на суму 1,3 мільйона гривень.

Більше 160 тисяч гривень (162 492) аліментів вдалося сплатити завдяки відпрацюваними батька годинах на суспільно-корисних роботах. Загалом винесли 392 постанови про накладення на боржника стягнення у вигляді таких робіт. Наразі час боржники відбули суспільно-корисні роботи по 80 протоколах. Ще 50 неплатників аліментів продовжують працювати.

За матеріалами https://korets.rayon.in.ua

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Район Корець
Загрузка...