На Рівненщині 30 власників авто отримали індивідуальні номерні знаки

19.07.2019 22:53   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

 З початку року  на Рівненщині  30 автовласників отримали індивідуальні номерні знаки. Серед найбільш незвичних номерів зустрічалися "КАБАН", "ВИШНЯ", "ДЕМБЕЛЬ", "VIP" та "WOLF".

Замовити свій унікальний номерний знак можна у два способи: онлайн на сайті hsc.gov.ua та  безпосередньо в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС. Вартість послуги 300 гривень - три символи (мінімальне замовлення); 90 гривень - кожний наступний (до восьми символів); 500 гривень  - графічний елемент.

null

Для замовлення індивідуального номерного знаку онлайн варто зареєструватися в Електронному кабінеті водія задопомогою кваліфікованого електронного підпису, Bank ID або MobileID; заповнити електронну форму (регіон, вякому зареєстрований транспортний засіб і напис, який бажаєте нанести на номерний знак, спосіб отримання);підписати макет, скориставшись КЕП (фізичної особи); здійснити оплату за допомогою системи електроннихплатежів.

Термін виготовлення індивідуального номерного знаку до одного місяця Номерний знак, який замовили онлайн можна отримати як безпосередньо у Головному сервісному центрі МВС, так і у відділенні «Нової пошти».

Варто пам’ятати, що після отримання комплекту виготовлених індивідуальних номерних знаків необхіднозвернутись до територіального сервісного центру МВС для перереєстрації транспортного засобу.

null

Також спростилася процедура перезакріплення  індивідуальних номерних знаків. Власник ІНЗ може перезакріпити його за іншим транспортним засобом, який належить йому чи передати власнику іншої автівки, подавши в будь-який територіальний сервісний центр МВС пакет необхідних документів. Нагадаємо, що раніше перезакріплення здійснювалося на підставі довідки, яку можна було отримати тільки в Головному сервісному центрі МВС.

Детальніше про  індивідуальні номерні знаки за посиланням http://hsc.gov.ua/index/poslugi/faq/yak-otrimati-individualnij-nomernij-znak/ 

Джерело: РСЦ МВС в Рівненській області

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...