У Хрінниках організували спортивний захід «Олімпійське літо»

02.08.2019 11:13   Джерело: Район Демидівка
Опубліковано : Вікторія Синиця

Черговий раз «Олімпійське літо» збирає своїх прихильників на спортивних майданчиках.

Цього разу діти, які відпочивають в дитячому санаторії «Хрінники», що в Демидівському районі, зібрались для участі у цих фізкультурно-оздоровчих заходах.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

«Спорт для всіх» cпільно з Відділенням НОК України в Рівненській області щороку проводять у Хрінниках різноманітні спортивні естафети та конкурси.

null

У програмі заходу на учасників очікували як індивідуальні, так і командні завдання. Під час останніх, вихователі попередньо розподілили дітей на приблизно рівні вікові команди. Це дозволило створити однакові умови для всіх. Команди досить успішно успішно проходили дистанції естафет «Флорбол», «Рівновага», «Баскетбол», «Спортивна піраміда» та «Кільця».

null

За підсумком п’яти стартів став беззаперечним тріумф команди «Спортсмени», яка не тільки вдало підібрала собі назву, а й у справедливій боротьбі зайняла почесне перше місце п’єдесталу. Визначились і лідери в індивідуальних конкурсах. Тут найкращими стали: Олеся Сич (конкурс «Скакалка»), Станіслав Гіс (конкурс «Теніс») та Арсеній Тимощук (конкурс «Кільця»).

Оскільки дитячий санаторій «Хрінники» знаходиться у мальовничому місці, поруч з річкою Стир, тут традиційно проходить фізкультурно-оздоровчий захід «Школа плавання». Розрахований він на дітей різних вікових категорій. Тренери розповіли підростаючому поколінню про різні техніки плавання, навчали правильно триматися на воді. Для багатьох це був перший досвід і перемога над собою.

null

За матеріалами https://demydivka.rayon.in.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Район Демидівка