Як у Рівному піймали на гачок збувача наркотиків
Оперативну закупку провели 8-го серпня працівники управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчими Рівненського відділу та процесуального керівництва місцевої прокуратури.
Близько 16:30 на вулиці Соборна обласного центру 34-річний місцевий житель продав чотири дози метамфетаміну за 500 гривень.
Таку ж закупку поліцейські зафіксували й на початку липня.
«Чоловіка затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання, — повідомив начальник управління протидії наркозлочинності Віктор Поздняков. — Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину та обрання міри запобіжного заходу».
Як з’ясувалося, 34-річний житель Рівного вже притягався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжок, грабежу та незаконного заволодіння автотранспортом. За це не один рік провів у місцях позбавлення волі.
За незаконний збут наркотичних речовин за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від шести до десяти років.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
Останні новини:
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО
- Рівненщина не потрапила в топ 10 за рівнем оплати праці серед регіонів України