На Рівненщині суд повернув державі землю

15.08.2019 09:13   Джерело: Район Гоща
Опубліковано : Вікторія Синиця

Здолбунівською місцевою прокуратурою під час вивчення стану додержання вимог земельного законодавства на території Гощанського району встановлено факт порушення інтересів держави суб’єктом господарювання, який упродовж тривалого часу використовував земельну ділянку площею 109 гектари вартістю 32 мільйони гривень не виконуючи обов’язки, передбачені умовами договору, зокрема щодо сплати орендної плати.

Про це повідомляють на сайті Здолбунівської місцевої прокуратури.

Внаслідок таких протиправних дій органи влади були позбавлені можливості розпоряджатися земельною ділянкою, зокрема передавати її в користування іншим особам, у зв’язку з чим порушено як економічні інтереси держави, так і інтереси місцевої територіальної громади, оскільки орендна плата за користування землею не надходить.

Щоб відновити порушені майнові права держави, місцева прокуратура пред’явила позов до суду щодо розірвання договору та повернення земельної ділянки.

Рішенням господарського суду Рівненської області від позов задоволено в повному обсязі, договір розірвано, земельну ділянку повернуто у власність держави.

За матеріалами https://hoshcha.rayon.in.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Район Гоща