Посадовців Дубноводоканалу підозрюють у порушеннях вимог природоохоронного законодавства

Комунальне підприємство не допустило інспекцію до проведення позапланової перевірки

15.08.2019 18:20   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Фахівці мали проконтролювати дотримання вимог природоохоронного законодавства у частині виконання приписів, виданих за результатами планової перевірки КП «Дубноводоканал», проведеною з 04.01.2019 року по 17.01.2019 року. Про це повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на Державну екологічну інспекцію Поліського округу.

Протягом 2015-2019 років територіальні органи Державної екологічної інспекції України під час заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства КП «Дубноводоканал» ( адреса м. Дубно, вул. Гірницька, 3а) встановлювали факти наднормативних скидів забруднюючих речовин зі зворотними водами в р. Іква, що є порушенням вимог статті 44 Водного кодексу України.

За фактами виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства відповідальні посадових осіб підприємства притягували до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів, розраховували збитки та пред’являли претензії на відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення вимог водоохоронного законодавства, видавали обов’язкові до виконання приписи щодо усунення виявлених порушень.

У Дубноводоканалі неодноразово не виконували приписи Інспекції, що дає підстави вважати наявною небезпеку для довкілля внаслідок забруднення водних ресурсів та є порушенням статті 50 Конституції України.

За цим фактом поінформували Рівненську обласну адміністрацію. Матеріали скерували до Головного управління національної поліції в Рівненській області та прокуратури Рівненської області для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом можливого вчинення посадовими особами КП «Дубноводоканал» правопорушень, передбачених статтями 366 та 242 Кримінального кодексу.

Джерело: Інформаційний портал Дубно http://03656.com.ua

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews