Рівненські тхеквондисти активно готуються до змагального сезону

Опубліковано:
19 Серпня, 2019 о 08:13

Рівненські тхеквондисти впродовж літа активно готуються до нового змагального сезону.

На початку липня 65 спортсменів пройшли літні збори у таборі на зі спортивно-оздоровчого табіру ВП ГО Федерації тхеквондо ВТФ України у Хрінниках.

Після цього у Карпатах наші спортсмени ще серйознішу серію тренувань із колегами із Білорусі, Молдови, Естонії, Литви, Латвії та Південної Кореї.

Паралельно ріняни відзмагалися на літньому «Кубку Довбуша». Андрій Степуков здобув золото, а Дана Касьян виборола срібло.

«Активно поєднуємо відпочинок та тренування. Нарощуємо оберти. У спорті відпусток нема», – прокоментував керівник обласної федерації тхеквондо Руслан Глега.

В новому сезоні рівненські тхеквондисти стартуватимуть у командному Чемпіонаті України та Всеукраїнських турнірах класу G.

За матеріалами http://vse.rv.ua

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #новини рівненщини, #новини рівного, #підготовка, #рівне, #рівненські новини, #тхеквондо
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: