До Острога приєднується ще одна громада

26.08.2019 14:53   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

23 серпня на черговій сесії Грем'яцької сільської ради Острозького району прийнято рішення про надання згоди на приєднання до міста обласного значення Острог. Рішення було прийнято одноголосно.

Разом з тим, депутати сільської ради та активні мешканці громади виступили з пропозицією підготувати перелік питань, які вони хотіли б включити у план соціально-економічного розвитку об'єднаної громади.

Участь у сесії сільради взяли Острозький міський голова Олександр Шикер та його заступник Юрій Ягодка, а також радник з питань децентралізації Рівненського ЦРМС Михайло Шелеп.

Ініціативу про приєднання сільської громади до міста подав сільський голова Микола Стецюк. Перед сесію це питання розглядали на громадських обговореннях в селах громади.

Якщо вся процедура приєднання буде завершена до кінця поточного року то у 2020 році Острог отримає кошти для Грем'ячого.

Нагадаємо, що раніше до Острога вже приєдналось село Розваж. Таким чином Грем'яцька громада отримала спільну межу із містом.

За матеріалами Рівненського ЦРМС


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...