Рівненські спортсмени взяли участь у чемпіонаті світу з параканое

28.08.2019 14:17   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У складі збірної команди України участь у змаганнях брали двоє спортсменів Рівненської області: майстри спорту України міжнародного класу Наталія Лагутенко та Микола Синюк.

Наталія Лагутенко виборола бронзову нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та посіла сьоме місце на дистанції 200 метрів у класі KL2.

Микола Синюк зупинився за крок від п'єдесталу, посівши четверте місце на дистанції 200 метрів у класі KL2 та здобувши ліцензію на участь у літніх Паралімпійських іграх 2020 року в Токіо.

Підготовку спортсменів до змагань здійснював тренер Рівненського регіонального центру "Інваспорт" Леонід Камлочук.

У медальному заліку на чемпіонаті світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Національна збірна команда України здобула друге командне місце, виборовши три золотих і одну бронзову медалі.

Рівненський регіональний центр "Інваспорт"