Вогнеборці ДСНС ліквідували пожежу на сміттєзвалищі поблизу села Бармаки та міста Рівне (Фото)
Станом на 02:00 15 вересня пожежа на полігоні твердих побутових віходів поблизу населеного пункту Бармаки та обласного центру міста Рівне, що знаходиться на території Шпанівської сільської ради – повністю ліквідована.
Повідомлення про пожежу на лінію “101” надійшло 14 вересня о 19:30.
25 співробітників ДСНС області із залученням рятувальної спецтехніки гасили пожежу на площі майже 150 м.кв.
Жертв та постраждалих не має.
На понеділок заплановане термінове засідання міської комісії ТЕБ та НС щодо розгляду питання забезпечення пожежної безпеки на полігоні побутових відходів з метою недопущення подібних випадків у майбутньому.
За матеріалами ГУ ДСНС у Рівненській області
Останні новини:
- До 30-ї річниці у Верховній Раді ініціювали переклад Конституції України жестовою мовою
- У Дубенському замку відкрили банерну виставку «Палац Великих князів Литовських у Вільнюсі: історичне поєднання Литви та України»
- У Рівному презентували «Інтенції» Віктора Гвоздинського
- У більш сучасних ліцеях навчатимуться діти з дев’яти громад Рівненщини