Місто Рівне планує реконструкцію зовнішнього освітлення

21.09.2019 09:17   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

12-13 вересня 2019 року місто Рівне відвідала делегація експертів компаній NEFCOSweco та Гарде.

Експерти працювали над проєктом «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне».

Цей проєкт планується реалізувати спільно з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО та фінансовою організацією, що забезпечить виділення гранту для проєкту.

Проєкт включає два компоненти: впровадження заходів з термомодернізації та реконструкцію вуличного освітлення, що є досить енергоефективним з точки зору економії витрат міського бюджету.

Експерти спільно з представниками міста (управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій, управління житлово-комунального господарства, КП «Міськсвітло») працювали над компонентом вуличного освітлення.

Місто, підписавши кредитну угоду з НЕФКОзобовязується повертати кредитні кошти, тому є доцільним впроваджувати найбільшенергоефективні заходи.

За матеріалами прес-служби Рівненської міської ради

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews