До розробки стратегії Рівненщини долучають міжнародних експертів

22.09.2019 08:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Заступник голови Рівненської ОДА презентував міжнародним експертам напрацювання з розробки Стратегії розвитку Рівненської області 2027 та обговорив з ними найкращі рішення для її розвитку.

Міжнародні експерти розповіли про застосування у головному програмному документі смарт-спеціалізації – інноваційного інструменту ЄС для розвитку регіону.

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко Igor Tymoshenko презентував напрацювання з розробки Стратегії розвитку Рівненської області 2027 та назвав головні пріоритети для регіону - деревообробне виробництво, харчова промисловість та переробка, органіка, транспортні послуги та логістика, IT-сектор.

Нині ж робота над програмним документом знаходиться на етапі визначення смарт-спеціалізації і відбору проєктних ідей.

В свою чергу міжнародна експертка з питань науки, технологій та інноваційної політики Клер Наувелерс підкреслила:

«Бачення розвитку регіону є. Тож тепер треба його впроваджувати на практиці».

Вона презентувала кращі рішення до аналогічних документів, що розроблені у таких країнах як Мальта, Іспанія, Фінляндія.

Серед них – впровадження стратегічних проєктів, переформатування діючих програм для фінансування проєктів з смарт-сектору, створення віртуальних платформ для комунікації стейкхолдерів.

А найголовніше - це налагодження нових зв’язків за межами регіону. Адже, це сприятиме інтеграції регіонального бізнесу у глобальну економіку.

Саме ці компоненти, на думку експертки, дозволять регіону стати видимим для гравців на світовому ринку.

null
null

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews