Голова Рівненської ОДА поїхав до Любліна за досвідом

23.09.2019 06:47   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль разом із делегацією поїхав до Польщі. Мета поїздки - відвідати VIII Конгрес ініціатив Східної Європи, який пройде 23-24 вересня в місті Люблін.

Про це Віталій Коваль повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«В пошуках цікавих рішень для впровадження на рідній Рівненщині я, разом із делегацією від нашої області, поїхав до польського Любліна, де 23-24 вересня проходить VIII Конгрес ініціатив Східної Європи.

Відвідав спеціальну інвестиційну зону "Технопарк". Дякуючи створенню цієї зони, Люблін з 2012 по 2019 рік збільшив бюджет міста з 250 до 500 млн євро!

Суть "Технопарку": влада Любліна перевела близько 200 Га землі у формат соціально-економічної зони, забезпечила інфраструктуру і комунікації. Далі приватні інвестори вклали гроші, відкрили мале та середнє виробництво, офісні центри точно. Як наслідок з'явилися тисячі робочих місць, розпочався економічний розвиток міста, податки до бюджету Любліна потекли рікою. 

Створення "Технопарку" якнайкращим чином відобразилося і на роботі місцевого Міжнародного аеропорту "Люблін". Побудований з нуля у 2012 році, сьогодні він обслуговує близько 500 тисяч пасажирів на рік. Щомісяця з нього здійснюється біля 350 вильотів. 

Як ви вважаєте, чи могли би ми запустити подібну соціально-економічну зону на Рівненщині, залучивши інвесторів? Адже у нас також є аеропорт, земля, а головне - велике бажання досягти позитивних економічних змін.

Я продовжую шукати та аналізувати різні цікаві рішення для можливої реалізації в Рівненській області. Моє завдання тут - привезти максимальну кількість практичних для впровадження ідей, навести дружні зв'язки з потенційними європейськими інвесторами, які є учасниками VIII Конгресу ініціатив Східної Європи.
Далі буде», - написав посадовець. 

Голова ОДА поділився світлинами з поїздки та пообіцяв привезти максимальну кількість практичних для впровадження ідей.

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews