Якість доріг Рівненщини обговорять на Західноукраїнському форумі

03.10.2019 11:17   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

популярне


Західноукраїнський форум «Розвиток та безпека місцевих доріг» відбудеться 5 грудня у Рівному.

Про це голова Рівненської ОДА Віталій Коваль домовився із керівником Всеукраїнської дорожньої Асоціації Артемом Гриненком.

Серед питань, які планують обговорити, зокрема: стратегія розвитку будівництва нових автошляхів; захист доріг від руйнування і перенавантаження; поліпшення проектних робіт, від чого напряму залежить якість нових доріг; застосування інноваційних підходів у вирішенні проблем безпеки руху.

«Більшість з нас справедливо вважає стан доріг відверто жахливим. Саме про безпеку, якість автошляхів будемо говорити 5 грудня на Західноукраїнському форумі. На думку дорожників, сьогодні у більшості областей кошти на будівництво місцевих доріг використовуються неефективно. Розраховуємо, що експертне середовище Форуму напрацює свою формулу ефективного будівництва та експлуатації доріг, яку можна буде застосувати і в нашому регіоні», - відзначив Віталій Коваль.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews