На Рівненщині обговорили реалізацію агломератного бізнесу

10.10.2019 13:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Під час обговорення представник італійської компанії «BRETON» Джанні Бенатті презентував інноваційну технологію виробництва з агломерату.

Місцеве каміння – у стильних агломератних виробах.

Реалізацію потенційного інвестиційного проекту обговорили у Рівненській ОДА.

Агломерат – це штучно створений камінь, що використовується у будівельних оздоблювальних виробах – стільниці для ванних кімнат та кухонь, матеріал для сходів та плиток для підлоги тощо. Вони виготовляються у вигляді плит та блоків з граніту, базальту, діабазу, мармуру.

Карта природних ресурсів Рівненщини

Інноваційну технологію виробництва з каміння презентував представник італійської компанії «BRETON» Джанні Бенатті.

Фірма налагодила близько 80 агломератних виробничих ліній у різних країнах світу. Одинадцять з них постачають продукцію на шведську IKEA.

Зустріч ініціював директор Інвестиційної агенції Дмитро Янушевський. Агенція займається залученням та повним супроводом інвесторів на Рівненщині.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Корнійчук розповів про потенціал області та відзначив, що регіон достатньо цікавий з точки зору наявності природних ресурсів для агломератного бізнесу.

Тож усі сторони обговорили можливості налагодження на Рівненщині виробничої лінії з випуску агломерату та залучення інвестицій на цей проект.

У РЕЗУЛЬТАТІ ДОМОВИЛИСЯ ПРО:

  • передачу зразків місцевого каміння, піску і цементу до лабораторії на італійському заводі, аби проаналізувати їх якісний склад та варіанти компонування в агломератній продукції;
  • виготовлення на італійському заводі Breton зразків агломератних плит з наявних в області мінерально-сировинних ресурсів та їх подальшу передачу на Рівненщину;
  • надання представникам компанії Breton вихідних економічних даних, які разом з результатами дослідження зразків сировини, будуть покладені в основу розробленого ними техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) інвестиційного проекту; 
  • налагодження партнерських зв’язків із компаніями, зацікавленими у створенні виробництва агломератів на Рівненщині.

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews