Рівненська Школа Лікарняної Клоунади запрошує усіх охочих

21.10.2019 07:13   Джерело: ВСЕ Рівне
Опубліковано : Вікторія Синиця

З першого до третього листопада всіх бажаючих вчитимуть тонкощам мистецтва сміху.

Навчання – безкоштовне.


З першого до третього листопада у Рівному працюватиме Школа Лікарняної Клоунади, де всіх бажаючих вчитимуть тонкощам мистецтва сміху. Адже колектив «Червоних носів» знову набирає команду.

Кого шукають?

Кандидата віком від двадцяти та до 120 років (а можна і більше), з бажанням дарувати посмішку та змінити світ на краще. Професія – не має значення, адже різнобічність – вітається. Творчий досвід та практика роботи з дітьми стануть великою перевагою.

Що вчитимуть?

Для початку учасників ознайомлять з історією та принципами Лікарняної клоунади. На наступному етапі студенти Школи навчаться акторській грі та майстерності імпровізацій. Після чого зможуть пробудити клоуна в собі: «Білого» чи «Рудого». Так-так, клоуни – також різними бувають. І це буде робота в парі, де можна буде дізнатись всі тонкощі відмінності цих понять.

Як долучитись до команди?

Для цього необхідно заповнити анкету для участі за наступним посиланням.

А хто такі ті «Червоні носи»?

Лікарняні Клоуни «Червоні Носи» – волонтери з Рівного, що відвідують дітей та дорослих в лікарнях та спеціалізованих закладах України.

Лише у Рівному виходять на виступи до 11 відділень обласної дитячої лікарні.  А також відвідують військових у госпіталі.

Регулярно їздять до Дорослого Паліативу «Хоспіс» у Києві і мають ще багато планів розвитку проекту Лікарняної Клоунади в Україні.

За матеріалами http://vse.rv.ua 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ВСЕ Рівне