Привільненська ОТГ започаткувала міжнародне співробітництво зі Словенію

22.10.2019 11:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

В рамках міжнародного навчального візиту керівництва об’єднаних територіальних громад Рівненщини, Житомирщини, Львівщини та Волині, сільський голова Привільненської громади підписав Угоду про наміри щодо розвитку подальшої співпраці із муніципалітетом міста Одранці (Республіка Словенія) у сфері місцевого розвитку.

Міжнародний навчальний візит до Словенії організований Центром Європейських перспектив для 10-ти керівників ОТГ 4-х областей в рамках Програми U-LEAD з Європою та проекту «Подорож заради змін». Аналогічні Угоди про наміри співпраці підписали ще дві громади з України: Устилузька міська рада (Волинська область) та Монастирська міська рада (Тернопільська область).

В ході візиту, члени делегації мали зустрічі із Бертою Мрак - Головою сектору Східної Європи, Південного Кавказу, Центральної Азії та Арктики; Грегою Кордеж – (сектор проектів ЄС) Директорат регіонального розвитку Міністерства економічного розвитку та технологій Словенії; Андрієм Бороденковим - Першим секретарем Посольства України в Республіці Словенія.

Делегати з України ознайомились із Стратегією розвитку бізнесу в Словенії, окреслили план дій та міжнародні інвестиції; вивчили роботу Палати ремесел і малого бізнесу Словенії та Мережі Європейських підприємців; відвідали три муніципалітети Словенії та розглянули історичні зв’язки між Словенією та Україною.

За матеріалами Привільненської ОТГ

null
Фото з мережі Інтернет

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews